tel: 777 264 242
lucie@logarte.cz
Česky English
Žába
 

Něco o mně

Mgr. Lucie KrejčováMgr. Lucie Krejčová

Dobrý den,


jmenuji se Lucie Krejčová, mým povoláním je klinická logopedie, věnuji se i arteterapii.

 

Řeč je jedinečná lidská schopnost. Potřebujeme ji k porozumění i sdělování. To jak komunikujeme je nejen součástí prvního dojmu, který vyvoláváme v druhých, ale otevírá nám i nekonečně možností a poznání. Říká se, „kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem“. Umění vládnout svou řečí je důležité. Verbální vyjadřování ovlivňuje vývoj osobnosti (např. sebehodnocení, sebedůvěru, emoce, motivaci, zájmy), chování i utváření vztahů a postavení ve skupině. Nepříznivý dopad mají obtíže v řeči na proces učení, později také profesní orientaci či uplatnění.


Proces osvojování jazyka, rozvoj komunikačních schopností, nakonec i formální stránky řeči je někdy delší, občas i trnitou cestou. S dostatkem vůle je ale nakonec úspěšný a radostný. Práce klinického logopeda, která se na tomto dění podílí, je pro mne naplňující a vnímám ji jako hluboce smysluplnou pro obě strany.

 


Profesní zkušenosti:

                                   Asociace klinických logopedů České republiky (AKL ČR)           Česká arteterapeutická asociace             Česká škola bez hranic

LOGARTE – KLINICKÁ LOGOPEDIE a ARTETERAPIE je tu pro děti i pro dospělé.

Nikdy není pozdě krásně mluvit.

Už jste někdy logopedii méně či více úspěšně navštěvovali? Můžete začít znovu a jinak. Dejte si šanci. Mým cílem je srozumitelně a systematicky Vás provázet logopedickou terapií. Pokud se rozhodnete mne navštívit, můžete očekávat přátelský a osobní přístup. Více čtěte v odkazu logopedie.

Vaše dítě nechce kreslit?
Máte pocit, že malovat či začít kreslit nemůžete, protože to neumíte? Chcete se prostřednictvím vlastní výtvarné tvorby dozvědět více o sobě? Pojďte malovat, budu Vás provázet. Více čtěte v odkazu arteterapie.

 

 

Těším se na setkání s Vámi.


Mgr. Lucie Krejčová          

 

 

 

LogArte - logopedie a arteterapie  Drahobejlova 1413/41, Praha 9 - Libeň  tel: 777 264 242  lucie@logarte.cz  
Copyright © 2014–2017 LogArte

Tvorba webových stránek: HOR webdesign
sitemap.xml   gt:0.04   login