tel: 777 264 242
lucie@logarte.cz
Žába
 

Naši specialisté

Mgr. Lucie Krejčová

Mgr. Lucie KrejčováMgr. Lucie Krejčová

Jmenuji se Lucie Krejčová, mým povoláním je klinická logopedie, věnuji se i arteterapii.

 

Řeč je jedinečná lidská schopnost. Potřebujeme ji k porozumění i sdělování. To jak komunikujeme je nejen součástí prvního dojmu, který vyvoláváme v druhých, ale otevírá nám i nekonečně možností a poznání. Říká se, „kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem“. Umění vládnout svou řečí je důležité. Verbální vyjadřování ovlivňuje vývoj osobnosti (např. sebehodnocení, sebedůvěru, emoce, motivaci, zájmy), chování i utváření vztahů a postavení ve skupině. Nepříznivý dopad mají obtíže v řeči na proces učení, později také profesní orientaci či uplatnění.


Proces osvojování jazyka, rozvoj komunikačních schopností, nakonec i formální stránky řeči je někdy delší, občas i trnitou cestou. S dostatkem vůle je ale nakonec úspěšný a radostný. Práce klinického logopeda, která se na tomto dění podílí, je pro mne naplňující a vnímám ji jako hluboce smysluplnou pro obě strany.

 


Profesní zkušenosti:

                                   Asociace klinických logopedů České republiky (AKL ČR)           Česká arteterapeutická asociace             Česká škola bez hranic

Mgr. Gabriela Klofáčová

Mgr. Gabriela KlofáčováMgr. Gabriela Klofáčová
Jmenuji se Gabriela Klofáčová a oblasti logopedie se plně věnuji od roku 2021, kdy jsem nastoupila jako logopedka do soukromé logopedické ambulance, kde jsem měla možnost pracovat s klienty všech věkových kategorií od malých dětí s opožděným vývojem řeči až po starší klienty s obtížemi v řeči po cévní mozkové příhodě. Již během studia jsem se věnovala práci v oboru, nejprve jako sdílený asistent v běžné mateřské škole, poté jako logopedický asistent v soukromé logopedické ambulanci.

 

Profesní zkušenosti:

 • Bakalářské studium v oboru speciální pedagogika na Univerzitě Karlově v Praze
 • Magisterské studium v oboru logopedie na Masarykově univerzitě v Brně
 • Praxe v logopedické ambulanci jako logopedický asistent od roku 2020 do roku 2021
 • Praxe v mateřské škole jako asistent pedagoga od roku 2019 do roku 2020
 • Praxe logopedky v soukromé logopedické ambulanci od roku 2021 do roku 2023

Mgr. Anna Santolíková

Jmenuji se Anna Santolíková a oblasti logopedie se plně věnuji od roku ....

 

Profesní zkušenosti:

 • Bakalářské studium v oboru ...
 • Magisterské studium v oboru ...
 • Praxe v ...

Martin Wagenknecht

MartinMartin

Externí spolupracovník LogArte CentrUm

Jmenuji se Martin Wagenknecht a józe se věnuji od roku 2008, její výuce pak od roku 2010. Postupně jsem se seznámil s řadou jógových přístupů a stylů - dynamických i klidnějších a relaxačních. Jóga pro mne je nástroj, který nám pomáhá v tom, abychom byli v harmonii na všech úrovních naší bytosti. Nejde jen o tělesnou stránku, ale také o emocionální a psychickou vyrovnanost. Můj přístup počítá s jednoduchými technikami přenositelnými do běžného života vedoucími k lepšímu uvědomění vlastního těla a dechu, což posléze vede také k uklidnění mysli. Na základě svých zkušeností výuku šiju na míru každému klientovi. Více o mne najdete na mém webu.

 

Profesní zkušenosti:

 • kurz pro instruktory III. třídy u České akademie jógy (2011),
 • certifikát k výuce ashtanga vinyasa jógy od Vijaye Kumare z jihoindického Mysore (2012 a 2014),
 • kurz pro instruktory II. třídy u České akademie jógy (2015),
 • od roku 2015 lektoruji budoucí instruktory jógy - v současnosti působím jako lektor na akreditovaném kurzu MŠMT v rámci studia Think Yoga v Českých Budějovicích a na Škole jógy a zdravého pohybu Lenky Oravcové,
 • od roku 2010, kdy jsem se začal věnovat józe jsem absolvoval celou řadu workshopů a seminářů s celou řadou českých i zahraničních lektorů věnovaných namátkou: súfijské józe, józe a fyzioterapii (vývojové kineziologii), shiatsu (japonská dotyková terapie), qigongu (čínské energetické cvičení) a dalším tématům.
LogArte CentrUm - klinická logopedie a další obory  Drahobejlova 1413/41, Praha 9 - Libeň  tel: 777 264 242  lucie@logarte.cz  
Copyright © 2014–2024 LogArte CentrUm

Tvorba webových stránek: HOR webdesign
sitemap.xml   gt:0.01   login