tel: 777 264 242
lucie@logarte.cz
Česky English
Žába
 

Můj přístup k logopedii

Vítejte na cestě za krásnou a správně tvořenou řečí.

 

Na počátku zmapujeme a vysvětlíme si problematiku dané poruchy či vady řeči. Celou terapií vás budu provázet podle vašich potřeb. Budeme společně pracovat na osvojení správných řečových návyků a dovedností.

Součástí tohoto procesu je pravidelná zpětná vazba, která vám pomůže při domácím cvičení. Naše společná práce je základním stavebním kamenem pro terapii. Stejně důležitou částí logopedie je pravidelný trénink.

 

Jak, kolik a co trénovat se vždy dozvíte při návštěvě. Pro zdatné zvládnutí Vašeho problému je důležitá vaše motivace a aktivita. Čím více ji vložíte, tím rychleji projdeme celým procesem ke krásné, správně tvořené řeči.

 
Při práci s dětmi, zejména těmi předškolními, které ještě nečtou, upřednostňuji obrázky, které jsou dětem bližší. Rodičům současně poskytuji text vztahující se k obrázkům. Logopedii v praxi se snažíme maximálně spojovat s hrou a vytvářet tak pro dítě zábavný a atraktivní způsob nácviku. Dítě motivujeme výhradně pozitivně, cílem je ho pro „povídání“ a spolupráci získat.

 

Mým posláním v logopedické práci je být vám tím nejlepším průvodcem. Nabízím vám své odborné znalosti a zkušenosti k efektivnímu a úspěšnému zvládnutí problému, se kterým za mnou přicházíte. I já se těším z vašich pokroků a radosti, kterou z nich zažíváte. Logopedie je společná cesta za krásnou a správně tvořenou řečí. Na té se vy i já společně učíme poznávat a užívat nové dovednosti.

LogArte - logopedie a arteterapie  Drahobejlova 1413/41, Praha 9 - Libeň  tel: 777 264 242  lucie@logarte.cz  
Copyright © 2014–2017 LogArte

Tvorba webových stránek: HOR webdesign
sitemap.xml   gt:0.02   login