tel: 777 700 772
anna@logarte.cz
Žába

Volná místa v LogArte

Částečný úvazek klinického logopeda

Hledám klinického logopeda do soukromé ambulance LogArte v Praze

Pro soukromou ambulanci klinické logopedie LogArte v Praze 9 hledám klinického logopeda na částečný úvazek od 01/2018.

Nabízím

Částečný pracovní úvazek

Seberealizaci v příjemném pracovním prostředí

Pokračování terapeutické práce v zavedené praxi s motivovanými klienty, kteří na sobě aktivně pracují

Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Benefity k platu

Stravenky, penzijní připojištění, telefon s tarifem neomezeného volání v ČR s internetem

Možnost týmové spolupráce s dalšími specialisty

Podpora v dalším vzdělávání a profesním rozvoji

Pracovní náplň
Diagnostika a samostatné terapeutické vedení dětských i dospělých klientů v širokém spektru logopedických problematik
Důsledné vedení zdravotnické dokumentace

Konzultace pacientů v rámci týmové spolupráce

Požadavky
Atestace z oboru klinická logopedie
Schopnost komplexního přístupu ke klientům
Komunikativnost a příjemné vystupování
Schopnost samostatné práce

Ochota k dalšímu vzdělávání v oblasti klinické logopedie
Schopnost týmové spolupráce (blízká spolupráce s dalšími specialisty)
Zdravotní způsobilost a občanská bezúhonnost

Výhodou (absolvované kurzy, používané přístupy v terapii apod.)
Kladný vztah k výtvarnému sebe/vyjádření

Kurzy MUDr. Kučery

Kurz Terapie orální pozice v klinické logopedii Mgr. Červenkové

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivačním dopisem na adresu lucie@logarte.cz

Na nového kolegu či kolegyni se těší Lucie Krejčová

LogArte - logopedie a arteterapie  Drahobejlova 1413/41, Praha 9 - Libeň  tel: 777 700 772  anna@logarte.cz