tel: 777 264 242
lucie@logarte.cz
Žába
 

Napsali o nás

Jak se Vám u nás líbí?

Ohodnoťte Vaše zkušenosti s LogArte CentrUm na externích webech:

Firmy.cz a Mapy.cz

LogArte CentrUm - LogArte s.r.o. na Firmy.cz

 

Google.cz

Přidejte Vaše hodnocení na Google.cz


ZnamyLekar.cz

Přidejte Vaše hodnocení na ZnamyLekar.cz

Lucie Krejčová - ZnamyLekar.cz

Nebo napište přímo na tuto stránku webu LogArte CentrUm:

Text příspěvku:
Jméno:
Opište znaky z obrázku:
Jiný obrázek
Dana Šteinigerová:
16.12.2016 0:27
Chodili jsme k paní Krejčové na logopedii se synem Adamem asi tři čtvrtě roku. Zcela náhodou jsem ji našla na internetu a jsem za to velmi ráda. Byli jsme po všech stránkách spokojení - vřele doporučuji. A ještě jednou děkujeme.

Jitka Jaterková:
9.10.2016 15:04
V loňském školním roce jsem u paní Krejčové navštěvovala se synem arteterapii.Doporučila nám ji naše paní logopedka.Syn chodil na "výtvarku" vždy moc rád.Krásně se rozkreslil a navíc ho to začalo hodně bavit.Po grafomotorické stránce udělal velký pokrok.
Moc děkujeme.

Aneta:
29.9.2016 9:41
Profesionální a velmi milý přístup! Mohu doporučit všem - i dospělým - aby neváhali využít služeb paní Krejčové. Zdokonalit svůj projev v dospělosti je velká životní změna k lepšímu a nikdy není pozdě :)

Brandejsová Lenka:
12.6.2016 14:02
Paní Krejčovou mi doporučila kamarádka a mohu vřele doporučit dále.
Díky odborným zkušenostem a profesionálnímu vedení stačilo synovi (6,5 let) jen pár měsíců a již krásně mluví. Syn bude mít pohodovější nástup do první třídy za což ještě jednou moc děkuji.

Troupová:
23.3.2016 8:06
S dcerou jsme docházeli k Mgr. Krajčové více než rok. Vždy byla velmi milá, připravovala jiné druhy cvičení, zkoušela různé přístupy ke stejnému problému a povzbuzovala nás k práci.
Jedná se o placenou logopedii, která se ale určitě vyplatí. :-)
Určitě mohu doporučit.

Hana Hauserová:
7.1.2016 19:52
Byli jsme velmi spokojeni s výukou a přístupem Mgr.Lucie Krejčové, ke které jsme docházeli s vnukem Lukášem.Tři roky navštěvoval logopedii na ZŠ a ve zdravotním středisku, ale nedošlo k žádnému zlepšení.Po ani ne ročním docházení k Mgr.Krejčové se jeho vada řeči odstranila.Lukáš chodil na výuku velmi rád,paní učitelka umí děti zaujmout, prostředí je velmi pěkné a příjemné.Každému můžeme jen a jen doporučit.Hauserovi a Lukáš

zuzana:
10.9.2015 14:57
dobry den,
z vlastni zkusenosti doporucuji logopeda Lucii Krejcovou, jsem velmi spokojena, jak profesne tak lidsky, mile domaci a hrave prostredi, prijemny rozvoj a rychle pochopeni meho ditete i me samotne, akcni pristup, vrele doporucuji tohoto logopeda/profesionala dal!

zuzana dykast

LogArte CentrUm - klinická logopedie a další obory  Drahobejlova 1413/41, Praha 9 - Libeň  tel: 777 264 242  lucie@logarte.cz  
Copyright © 2014–2023 LogArte CentrUm

Tvorba webových stránek: HOR webdesign
sitemap.xml   gt:0.01   login